h1-img-1

Ogłoszenia Duszpasterskie

III NIEDZIELA ZWYKŁA – 05.02.2023.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE
  1. Zgodnie z zapowiedzią sprzed tygodnia w czasie nieszporów odbędzie się błogosławieństwo wody i chleba św. Agaty. Zapraszamy na 17.30.

  2. W intencji pokoju i zakończenia wojny modlimy się na różańcu w każdą środę po wieczornej Mszy św.

  3. Zapraszamy na Mszę szkolną w czwartek o godz. 18.00. Po Mszy św. odbędzie się spotkanie dla chłopców i dziewcząt, którzy jako ministranci i lauretki chcieliby włączyć się do posługi przy ołtarzu.

  4. Wspólnota Dobrego Pasterza zaprasza na spotkanie w piątek po Mszy świętej do salek parafialnych.

  5. W sobotę przeżywamy Światowy Dzień Chorego. Tego dnia o godz. 10.00 odprawimy Mszę świętą za wszystkich chorych. W czasie Mszy św. będzie można przyjąć sakrament uzdrowienia chrześcijańskiego – Namaszczenie Chorych. Po Mszy św. parafialny Caritas zaprasza wszystkich przybyłych na poczęstunek i spotkanie przy stole w salkach parafialnych. Prosimy o pomoc w przywiezieniu na tę Mszę św. chorych.

  6. W niedzielę 12.02. po wieczornej Mszy św. odbędzie się spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej.

  7. „Bóg zapłać” za złożone ofiary na potrzeby naszej parafii oraz za wykonywane wszelkie prace. W przyszłą niedzielę będzie kolekta remontowa.

  8. Przy wyjściu z kościoła można nabyć najnowszy numer „Gościa Niedzielnego” oraz nasz Informator Parafialny.

 

Intencja modlitewna: za rodziny

Będziesz prześliczną koroną w rękach Pana, królewskim diademem w dłoni twego Boga.

Iz 62,3