Ogłoszenia Duszpasterskie

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

22.11.2020

 1. Dzisiaj uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata, ostatnia niedziela roku liturgicznego. W dniu dzisiejszym w szczególny sposób modlimy się za mężczyzn, aby Chrystus królował w ich życiu, podejmowanych decyzjach i umacniał do dawania świadectwa życia chrześcijańskiego w swoich rodzinach i środowisku w którym żyją.

 2. Kolekta dzisiejsza na potrzeby parafii.

 3. W poniedziałek zapraszamy o godzinie 19.00 na Msze św. wotywną do Ducha Świętego, a po niej na modlitwę uwielbienia przed Najświętszym Sakramentem. Podczas Mszy świętej i nabożeństwa chcemy prosić przez wstawiennictwo św. Małej Arabkiw intencji ustania epidemii, za chorych, służbę zdrowia oraz intencji dziękczynno – błagalnych, które można składać przed Mszą świętą.

 4. Msza św. w intencji naszych ministrantów odprawimy 27 listopada o godzinie 17.00.

 5. W przyszłą niedzielę 29 listopada rozpoczynamy Okres Adwentu, czyli nowy rok liturgiczny. O godzinie 17.00 nieszpory adwentowe wraz z błogosławieństwem wieńców adwentowych i opłatków.

 6. Od 30 listopada zapraszamy na roraty, które będą odprawiane dla dzieci od poniedziałku do piątku o godzinie 17.00. A dla dorosłych w czwartki o godzinie 19.30. Można również uczestniczyć online.

 7. W zakrystii, w kancelarii lub drogą mailową nspjkoszecin@wp.eu można składać całoroczne wypominki za zmarłych na Msze święte zbiorowe.

 8. Przy wejściu do kościoła można nabyć najnowszy numer Gościa Niedzielnego oraz nasz Informator Parafialny.

 9. W zakrystii można kupić kalendarze oraz świece świąteczne Caritas w cenie 6 zł mała i 13 zł duża świeca, jak również opłatki wigilijne za dowolną ofiarę.

 10. Przypominamy, że nadal obowiązuje w kościele i kancelarii nakaz zachowania sanitarnych wymogów bezpieczeństwa, zasłaniania ust i nosa. Oraz zachowanie bezpiecznej odległości między sobą. Wszelkie nowe informacje z życia parafii podane są na naszej strony internetowej https://koszecin-nspj.pl/

 11. Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli, całego tygodnia oraz zdrowia i siły na ten trudny czas. Niech Jezus Chrystus króluje w naszm życiu, postępowaniu i wypełnia nasze serca miłością i pokojem.

Różańcowa intencja modlitewna: w intencji Liturgicznej Służby Ołtarza i Grupy „Lauretek”

Będziesz prześliczną koroną w rękach Pana, królewskim diademem w dłoni twego Boga.

Iz 62,3