Ogłoszenia Duszpasterskie

XXV NIEDZIELA ZWYKŁA  – 24 WRZEŚNIA 2023

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

 1. Dziękujemy za dzisiejszą kolektę remontową oraz każde zaangażowanie i troskę o naszą wspólnotę parafialną.

 2. Zapraszamy dziś na nieszpory niedzielne na godz. 17.30.

 3. Spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii świętej odbędzie się dzisiaj, w niedzielę, o godz. 19.00 w kościele. 

 4. Parafialną Radę Duszpasterską zapraszamy na spotkanie w jutrzejszy poniedziałek na godz. 19.00 do salek parafialnych.

 5. Modlitwa różańcowa o pokój na Ukrainie i na świecie – w środę po wieczornej Mszy.

 6. Dzieci i młodzież zapraszamy na czwartkową Mszę szkolną na godz. 18.00.

 7. „Koronkę do Miłosierdzia Bożego na ulicach miast świata” odmawiać będziemy 28 września, w czwartek na rynku w Koszęcinie o godz. 15.00. Zapraszamy wszystkich do wspólnej modlitwy.

 8. W piątek przeżywać będziemy święto ku czci świętych archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała. Zachęcamy do udziału we Mszy św. o godz. 8.00 lub 18.00.

 9. Wspólnota Dobrego Pasterza zaprasza w piątek po wieczornej Mszy na spotkanie do salek.

 10. W przyszłą niedzielę rozpoczyna się październik, a wraz z nim nabożeństwa różańcowe. Będą  one odprawiane w niedziele, jak i w dni powszednie, o godz. 17.15.

 11. Rodziców młodzieży klasy I szkoły średniej zapraszamy na spotkanie w niedzielę, 1 października o godz. 19.00 do salek parafialnych.

 12. Również w przyszłą niedzielę będziemy gościć w naszej parafii ojców oblatów, którzy zaproponują nam kalendarze misyjne na nowy rok 2024.

 13. Zapraszamy do udziału w weekendowych rekolekcjach „Nowe Życie” i innych wydarzeniach religijnych. Szczegóły w aktualnościach na stronie internetowej.

 14. Organizujemy pielgrzymkę autokarową do sanktuarium Matki Bożej Pokornej do Rud Raciborskich w sobotę, 14 października. Zapisy w zakrystii po każdej Mszy św.

 15. Organizujemy pielgrzymkę do Ziemi Świętej (Izraela i Jordanii) w dniach 27.2.-4.3.2024. Informacje na stronie parafii w zakładce aktualności, na plakacie i w gablotce.

 16. W zakrystii i kancelarii jest jeszcze do nabycia książka o ks. prałacie Tadeuszu Frycu w cenie 40 zł.

 17. .Życzymy błogosławionej niedzieli nadchodzącego tygodnia.

Będziesz prześliczną koroną w rękach Pana, królewskim diademem w dłoni twego Boga.

Iz 62,3