Sakrament
Bierzmowania 2024r

Informacje po spotkaniu 21.09.2023 r.

1. Przypominamy, że przygotowanie do sakramentu bierzmowania w naszej diecezji trwa w pierwszej i drugiej klasie szkoły średniej. Przygotowanie obejmuje uczestnictwo w lekcjach religii w szkole oraz udział w spotkaniach przy parafii i wyjeździe na rekolekcje weekendowe młodzieży. Wyjazd naszej młodzieży planowany jest późną jesienią br. do ośrodka oblackiego „Niniwa” w Kokotku.

   Prosimy rodziców o zainteresowanie się i wspieranie swoich dzieci w przygotowaniu do przyjęcia Ducha Świętego. Informacje o sakramencie bierzmowania można znaleźć na stronie parafialnej: Sakramenty Święte – Sakrament Bierzmowania.

 

2. Zakładamy grupę na WhatsApp, aby przesyłać sobie informacje.Zapraszamy do aktywnego udziału w różnych wydarzeniach parafialnych.Następne spotkanie – 12 października (czwartek) w salkach parafialnych po wieczornej Mszy św. odprawianej o godz. 18.00.W niedzielę, 1.10, będzie spotkanie dla rodziców o godz. 19.00 w salkach parafialnych. 15 października (Dzień Papieski) – niedziela godz. 11.00 uroczyste rozpoczęcie – złożenie deklaracji na Mszy św. w kościele.

 

Życzę otwartości na Boże inicjatywy.

Szczęść Boże! Ks. Proboszcz 

Owocem zaś ducha jest: miłość, radość, pokój, cierpliwość, uprzejmość, dobroć, wierność, 23 łagodność, opanowanie. Przeciw takim [cnotom] nie ma Prawa*.

Ga 5,22-23