W czasie kwarantanny Msze w. i nabożeństwa z katedry gliwickiej będą transmitowane w TV Imperium, dostępnej w sieciach kablowych i w internecie pod adresem tvimperium.pl.

Program:

  • Niedziela – Msza św. o 10.00, Gorzkie Żale o 18.00.
  • W tygodniu – Msza św. o 8.00 i 18.00, w piątki Droga Krzyżowa o 18.00.

Transmisje ogólnopolske podane przez Komisję Episkopatu Polski



Transmisje ogólnopolskie

NIEDZIELA
Transmisje telewizyjne:
– godz. 7:00 – TVP 1 (Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie – Łagiewnikach)
– godz. 9:00 – Polsat News (Świątynia Opatrzności Bożej w Warszawie)
– godz. 9:30 – TV Trwam (Kaplica Cudownego Obrazu na Jasnej Górze)
– godz. 10:30 – Polsat Rodzina (Świątynia Opatrzności Bożej w Warszawie)
– godz. 10:55 – TVP 1 (Jasna Góra)
– godz. 13:00 – TVP Polonia
(Zob. też: https://programtv.naziemna.info/program/audycja/Transmisja+Mszy+Świętej)

Transmisje radiowe:
godz. 9:00 – Jedynka (Polskie Radio) – transmisja z Bazyliki pw. św. Krzyża w Warszawie
godz. 9:00 – Radio Maryja – transmisja z Bazyliki pw. św. Krzyża w Warszawie
godz. 19:00 – Jedynka (Polskie Radio) – transmisja z Bazyliki pw. św. Krzyża w Warszawie
(Zob. też: https://www.msze.info/informator/msze-w-radiu)

Transmisje internetowe:
Kaplica Cudownego Obrazu na Jasnej Górze – godz. 6:00, 7:00, 8.00, 9:30, 11:00, 12:30, 14:00, 15:30, 16:15, 17:00, 18:30, 20:00
https://www.youtube.com/channel/UCKAtPxfE2RAHSCwDABMMeAg
Bazylika Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach – godz. 9:00, 10:30, 12:00, 13:30, 15:20, 18:00
http://www.milosierdzie.pl/index.php/pl/multimedia-foto/tv-milosierdzie-pl.html
Kaplica Cudownego Obrazu Matki Bożej Kalwaryjskiej – godz. 8:00, 11:00, 16:00
https://www.youtube.com/channel/UCPaeCakVviK0hmDEl-3yGsg
Sanktuarium Matki Bożej Licheńskiej – godz. 7:30, 10:00, 12:00, 16:00, 18:00 https://www.youtube.com/channel/UC0Q-gl8ZPmPW1k6xpIeU_4A
(Zob. też: https://www.msze.info/msze-online)

DZIEŃ POWSZEDNI
Transmisje telewizyjne:
codziennie, godz. 7:00 – TVP 1 – Msza Święta celebrowana w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Łagiewnikach
codziennie, godz. 13:30 – Telewizja Trwam – Codzienna Msza św. z Kaplicy Matki Bożej na Jasnej Górze  
codziennie, godz. 20:00 – TVP3 pasmo ogólnopolskie – Codzienna Msza św. z Kaplicy Matki Bożej na Jasnej Górze

Transmisje radiowe:
codziennie, godz. 7:00 – Radio Maryja (Sanktuarium NMP Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II w Toruniu)

Transmisje internetowe:
Kaplica Cudownego Obrazu na Jasnej Górze – transmisje wg planu dnia –
https://www.youtube.com/channel/UCKAtPxfE2RAHSCwDABMMeAg
Sanktuarium Matki Bożej Licheńskiej – transmisje Mszy Świętej, godz. 7:30, 12:00, 18:00
http://www.lichen.pl

Msze Święte w diecezjach:

Diecezja białostocka
Białystok, Parafia pw. Wniebowzięcia NMP – niedziela, godz. 18:00
https://www.youtube.com/watch?v=PtnUapf25fM, www.radio.bialystok.pl
Białystok, Parafia pw. Wniebowzięcia NMP – niedziela, godz. 18:00
https://www.youtube.com/watch?v=PtnUapf25fM
Białystok, Kościół pw. św. Maksymiliana – niedziela, godz. 7:00, 12:30
www.radioi.pl
Różanystok, Sanktuarium Maryjne – niedziela, godz. 19:00
www.sokolka.tv
Białystok, kaplica Kurii Metropolitalnej Białostockiej – codziennie, godz. 8:00
https://www.youtube.com/user/ArchiBial/videos

Białystok, Parafia pw. Wniebowzięcia NMP – codziennie, godz. 18:00
www.radioi.pl 

Diecezja bielsko-żywiecka
Radio Anioł Beskidów – niedziela, godz. 10:30
https://onlineradio.pl/aniol-beskidow/
Bielsko-Biała, Katedra św. Mikołaja – niedziela, godz. 6:30, 8:00, 9:30, 11:00, 12:30, 18:30, 20:00
https://katedra.bielsko.pl/parafia/transmisja-wideo
Żywiec, Konkatedra Narodzenia Najświętszej Maryi Panny – niedziela, godz. 6:00, 7:30, 8:45, 10:00, 11:15, 12:30, 16:00, 18:00
https://parafiazywiecka.net/transmisja-on-line-oltarz-glowny
Hałconów, Bazylika Hałcnowska – Matki Bożej Bolesnej – niedziela, godz. 6:15, 7:30, 9:15, 10:30, 12:15, 18:15
https://www.youtube.com/results?search_query=Bazylika+Halcnow+ 

Radio Anioł Beskidów – codziennie, godz. 7:00, 8:00, 9:00, 18:30
https://onlineradio.pl/aniol-beskidow/
Żywiec, Konkatedra Narodzenia Najświętszej Maryi Panny – codziennie, godz. 6:15, 7:00, 18:00
https://parafiazywiecka.net/transmisja-on-line-oltarz-glowny
Hałconów, Bazylika Hałcnowska – Matki Bożej Bolesnej – codziennie, godz. 6:30, 7:15, 18:15
https://www.youtube.com/results?search_query=Bazylika+Halcnow+ 

Diecezja bydgoska
Bydgoszcz-Fordon, Bazylika Królowej Męczenników – niedziela, godz. 7:00, 8:30, 10:00, 11:30, 13:00, 17:00, 18:30, 20:00
https://mbkm.aztv.pl/mbkm.php
Górka Klasztorna, Bazylika Najświętszej Maryi Panny Niepokalanie Poczętej – niedziela, godz. 8:00, 10:00, 12:00, 15:00, 18:30
https://gorkaklasztorna.com/live-tv
Bydgoszcz, Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej – niedziela, godz. 6:30, 8:00, 9:30, 11:00 (dla dzieci), 12:30, 15:00, 18:30
http://mbf.bydgoszcz.pl/transmisja-na-zywo-z-kosciola/

Bydgoszcz-Fordon, Bazylika Królowej Męczenników – codziennie, godz. 7:00, 8:30, 18:30
https://mbkm.aztv.pl/mbkm.php
Górka Klasztorna, Bazylika Najświętszej Maryi Panny Niepokalanie Poczętej – codziennie, godz. 7:00, 18:30
https://gorkaklasztorna.com/live-tv
Bydgoszcz, Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej – codziennie, godz. 7:00, 7:30, 17:00, 18:30
http://mbf.bydgoszcz.pl/transmisja-na-zywo-z-kosciola/

Archidiecezja częstochowska
Częstochowa, pw. Archikatedra Świętej Rodziny – niedziela, godz. 10:00
http://fiat.fm/
Gilde,Sanktuarium pw. Matki Bożej – pierwsza niedziela miesiąca, godz. 12:00
http://fiat.fm/
Jasna Góra, Klasztor Ojców Paulinów – niedziela, godz. 7:00, 8:00 (łacińska), 9:30, 11:00, 12:30, 14:00, 15:30, 17:00, 18:30 (za Ojca Świętego), 20:00 https://www.youtube.com/channel/UCKAtPxfE2RAHSCwDABMMeAg

Częstochowa, Parafia pw. Najświętszego Imienia Maryi (Rektoracki) – niedziela, godz. 19:15 http://fiat.fm/
Częstochowa, Radio Jasna Góra – niedziela, godz. 6:00, 11:00, 15:30, 20:00 – www.radiojasnagora.pl
Częstochowa, Parafia pw. św. Floriana Męczennika – niedziela, godz. 9:30, 11:00, 12:30 https://www.youtube.com/channel/UCRy_7cAQP9-R6Uy9q4P-csw
Częstochowa, Parafia pw. Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej – niedziela, godz. 7:00, 7:30, 8:15, 9:00, 10:30, 11:15, 12:00, 16:30, 18:00
https://youtu.be/EItQpo40anE
Lubień, Parafia Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski – niedziela, godz. 8:30, 9:45, 11:00 https://www.facebook.com/grzegorz.paszka
Częstochowa, Parafia pw. św. Wojciecha – niedziela, godz. 07:30. 09:00, 10:30, 12:00, 16:00, 18:00 http://swietywojciech.com/
Częstochowa, Kościół pw. Rektoracki Najświętszego Imienia Maryi – niedziela, godz. 10:00, 12:00, 19:15 https://www.rektoracki.pl/live.php
Częstochowa, Parafia pw. Najświętszej Maryi Panny Zwycięskiej – niedziela, godz. 7:30, 9:00, 10:30, 12:00, 18:00 (uroczystości i święta: 7:00, 9:00, 18:00)
http://zwycieska.czest.pl/
Częstochowa, Parafia pw. św. Jana Kantego – niedziela, godz. 7:30, 9:00, 10:30, 12:00, 16:00, 18:00
https://www.facebook.com/jankantyczestochowa/?__tn__=K-R&eid=ARACN817LdiVGqSGO4OZflv9LpxQqbsLCj7kyKOxEl6d9GwuYr7qsGbK6nkd7DdbmXsy8XscOu0E-asX&fref=mentions 
Częstochowa, Kościół św. Wojciecha – poniedziałek, godz. 18:00
http://fiat.fm/
Radomsko, Kolegiata św. Lamberta – wtorek, godz. 18:00
http://fiat.fm/
Częstochowa, Kościół Matki Bożej Zwycięskiej – środa, godz. 18:00
http://fiat.fm/
Częstochowa, Mzyki, Sanktuarium św. Jana Marii Vianneya – czwartek, godz. 18:00
http://fiat.fm/
Częstochowa, Kościół Najświętszego Imienia Maryi – piątek, godz. 18:00
http://fiat.fm/
Częstochowa, Kaplica Matki Bożej na Jasnej Górze – sobota, godz. 7:30
http://fiat.fm/
Częstochowa, Parafia Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej – codziennie, godz. 7:30, 18:00
https://youtu.be/EItQpo40anE
Częstochowa, Parafia św. Wojciecha – codziennie, godz. 07:00, 07:30, 08:00, 18:00 http://swietywojciech.com/
Częstochowa, Kościół Rektoracki Najświętszego Imienia Maryi – codziennie, godz. 12.00, 18.00
https://www.rektoracki.pl/live.php
Częstochowa, Parafia Najświętszej Maryi Panny Zwycięskiej – codziennie, godz. 7:00, 18:00 http://zwycieska.czest.pl/
oraz https://www.youtube.com/watch?v=4ErX3xM2A_Y&feature=youtu.be&fbclid=IwAR2lzCFnWNejKtFnSMdcwq0luzYp0fZDSod5mF5M6atF3msgx4NAWgBGPpE
Radio Jasna Góra – codziennie, 6:00, 11:00, 15:30, 20:00
www.radiojasnagora.pl 
Diecezja drohiczyńska
Drohiczyn, Parafia katedralna – niedziela, godz. 10:00
https://www.youtube.com/channel/UC7QBCrSDRxTwFK8YMGMlm0g
Bielsk Podlaski, Parafia Miłosierdzia Bożego – niedziela, godz. 8:00, 10:00, 12:00, 15:00 https://www.facebook.com/SanktuariumBielskPodlaski/

Drohiczyn, Parafia katedralna – dzień powszedni, godz. 18:00
https://www.youtube.com/channel/UC7QBCrSDRxTwFK8YMGMlm0g
Bielsk Podlaski, Parafia Miłosierdzia Bożego – dzień powszedni, godz. 15:00, 17:30
https://www.facebook.com/SanktuariumBielskPodlaski/
Diecezja elbląska
Elbląg, Parafia katedralna pw. Św. Mikołaja – niedziela, godz. 11:30
https://www.facebook.com/KatedraElblag/
Stegno, Parafia Najśw. Serca Pana Jezusa, niedziela, godz. 8:30, 10:30, 17:00
https://www.youtube.com/channel/UCquLUUuoH5PP5IydbzuWU9A

Archidiecezja gdańska
Bazyliki św. Brygidy w Gdańsku – niedziela, godz. 7:00
http://www.radioplus.pl/?changeStation=ok&stationId=30

Diecezja gliwicka
Gliwice, katedralna św. Apostołów Piotra i Pawła – niedziela, godz. 10:00
http://www.eimperium.pl/live/
Bytom, Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa – niedziela, godz. 8:00, 9:30, 11:00, 12:30, 16:00, 18:00
http://bytom.jezuici.pl
Bytom, Parafia Trójcy Świętej – niedziela, godz. 9.00 http://trojca.net/ogloszenia/serwis-informacyjny/transmisje
Gliwice Ostropa, Parafia Ducha Świętego – niedziela, godz. 18:30
https://www.facebook.com/parafiaostropa/
Bytom Szombierki, Parafia NSPJ – niedziela, godz 6:30, 7:45, 9:00,10:30, 12:00, 16:00, 19:00
www.nspj-szombierki.pl
Tarnowskie Góry, Repty Śląskie, Parafia św. Mikołaja – niedziela, godz. 8:00, 10:30, 16:00
http://www.parafia-repty.pl/transmisja-mszy-sw-oraz-rozanca-z-naszego-kosciola
Sadów, Parafia pw. św. Józefa – niedziela, godz. 7:30, 10:00, 16:00
http://www.parafia-sadow.pl/kamera/
Smolnica, Parafia św. Bartłomieja – niedziela, godz. 11:00
https://www.youtube.com/channel/UCrx90b145v1KXCTsO0HXqFw/featured
Sośnicowice, Parafia św. Jakuba – niedziela, godz. 9:30
www.facebook.com/pomiedzyregalamizksiazkami
Gliwice, Parafia św. Bartłomieja – niedziela, godz. 8:00, 9:30, 11:00, 12:30, 16:00, 18:00
http://bartlomiej-gliwice.pl/transmisja-mszy-sw/
Zabrze, św. Jadwigi Śląskiej – niedziela, godz. 8:00, 17:30
https://www.youtube.com/channel/UCLT1jd9VseN1HQAVxFJqXfg/featured?view_as=subscriber
Bytom, Parafia św. Józefa Robotnika – niedziela, godz. 11:00
http://www.swjozef.bytom.pl/w-tym-tygodniu/
Tarnowskie Góry, Parafia Matki Sprawiedliwości i Miłości Społecznej – niedziela, godz. 7:00, 9:00, 10:30, 12:00, 16:30, 18:00
http://macil.cba.pl/video1/
Toszek, Parafia Świętej Katarzyny Aleksandryjskiej – niedziela, godz. 10:30
https://parafia-toszek.pl/1-transmisja-mszy-swietej
Bytom, Wniebowzięcia NMP – niedziela, godz. 17:00
http://vetusordo.pl/
Koszęcin, Parafia Trójcy Świętej – niedziela, godz. 7:00, 8:00, 17:00
http://www.trojca.com.pl/
Zabrze-Biskupice, Parafia Wniebowzięcia NMP – niedziela, godz. 9:30, 16:00
https://www.facebook.com/WNMPZabrze/ 

Gliwice, katedralna św. Apostołów Piotra i Pawła – poniedziałek-sobota, godz. 8:00, 18:00 (za wyjątkiem piątku)
http://www.eimperium.pl/live/
Bytom, Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa – poniedziałek-sobota, godz. 7:00, 8:00, 18:00
www.bytom.jezuici.pl
Bytom, Parafia Trójcy Świętej – poniedziałek-sobota, godz. 18.30
http://trojca.net/ogloszenia/serwis-informacyjny/transmisje
Gliwice Ostropa, Ducha Świętego – codziennie, godz. 18:30
https://www.facebook.com/parafiaostropa/
Bytom Szombierki, Parafia NSPJ – poniedziałek-sobota, godz. 7:00, 8:00, 18:00
www.nspj-szombierki.pl
Tarnowskie Góry, Repty Slaskie, Parafia św. Mikołaja – codziennie, 8:00, 17:00
http://www.parafia-repty.pl/transmisja-mszy-sw-oraz-rozanca-z-naszego-kosciola
Sadów, Parafia pw. św. Józefa – codziennie, godz. 19:00
http://www.parafia-sadow.pl/kamera/
Sośnicowice, Parafia św. Jakuba – poniedziałek, czwartek, piątek, sobota, godz.17:00
www.facebook.com/pomiedzyregalamizksiazkami
Gliwice, Parafia św. Bartłomieja – poniedziałek-sobota, godz. 8:00, 18:00
http://bartlomiej-gliwice.pl/transmisja-mszy-sw/
Zabrze, św. Jadwigi Śląskiej – codziennie godz. 18:00
https://www.youtube.com/channel/UCLT1jd9VseN1HQAVxFJqXfg/featured?view_as=subscriber
Tarnowskie Góry, Parafia Matki Sprawiedliwości i Miłości Społecznej – codziennie, godz. 8.00, 18.00
http://macil.cba.pl/video1/
Koszęcin, par. Trójcy Świętej – codziennie, godz. 6:30 [po łacinie], 17:00, [25.03. – 6:30, 18:00]
http://www.trojca.com.pl/  albo http://live.trojca.com.pl:8280/ 

Diecezja kaliska
Radio Rodzina Diecezji Kaliskiej – niedziela, godz. 18:00
www.radiorodzina.kalisz.pl
Telewizja internetowa „Dom Józefa” – niedziela, godz. 10:00
www.domjozefa.tv
Ostrów Wielkopolski, parafia Konkatedralna pw. św. Stanisława Biskupa i Męczennika – niedziela, godz. 10:45, 16:15
https://konkatedra-ostrowwlkp.pl/na-zywo, https://facebook.com/Konkatedra
Radio Rodzina Diecezji Kaliskiej – poniedziałek-sobota, godz. 18.30 www.radiorodzina.kalisz.pl
Ostrów Wielkopolski, parafia Konkatedralna pw. św. Stanisława Biskupa i Męczennika – środa, godz. 18:30 (z nowenną do MB Nieustającej Pomocy) https://konkatedra-ostrowwlkp.pl/na-zywo  i https://facebook.com/Konkatedra 

Diecezja kielecka
Kielce, Bazylika katedralna Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny – niedziela, godz. 7:30, 11:00
http://em.kielce.pl
Kielce, Parafia pw. św. Jadwigi Królowej – niedziela, godz. 11:00
https://www.youtube.com/channel/UCrZdTqlx2tMv2jCBigUB8ZQ
Kielce, Parafia NMP Matki Kościoła – niedziela, godz. 8:00, 10:00, 12:00
https://www.youtube.com/channel/UC_Jsk9NaWr-ihg0YoayJHnQ
Koszyce, Parafia św. Marii Magdaleny – niedziela, godz. 8:00, 11:00, 16:00
http://parafiakoszyce.pl/transmisja-online/
Włoszczowa, Parafia Wniebowzięcia NMP – niedziela, godz. 7:30, 9:00, 10:30, 12:00, 15:00, 18:00
https://www.parafia-wloszczowa.pl/kamera
Kielce, Parafia św. Franciszka z Asyżu – niedziela, godz. 7:00, 9:00, 10:30, 12:00, 17:00, 19:00, 20:30
http://kapucynikielce.pl/tv-kap/
Kazimierza Wielka, Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego – niedziela, godz. 7:00, 9:00, 10:30, 12:00, 16:00
http://kazimierza.aztv.pl/kazimierza.php
Skalbmierz, Parafia św. Jana Chrzciciela – niedziela, godz. 8:00, 10:00, 12:00, 16:00
http://parafiaskalbmierz.pl/html/kamera.html
Minoga, Parafia Narodzenia NMP – niedziela, godz. 8:00, 12:00
https://www.youtube.com/channel/UCo8nu3xjp0qRwrD2aaYnzDQ/live

Kielce, Bazylika katedralna Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny – codziennie, godz. 6:30
http://em.kielce.pl
Kielce, Parafia św. Jadwigi Królowej – codziennie, godz. 18:00
https://www.youtube.com/channel/UCrZdTqlx2tMv2jCBigUB8ZQ
Kielce, Parafia NMP Matki Kościoła – codziennie, godz. 17:00
https://www.youtube.com/channel/UC_Jsk9NaWr-ihg0YoayJHnQ
Koszyce, Parafia św. Marii Magdaleny – codziennie, godz. 18:00
http://parafiakoszyce.pl/transmisja-online/
Włoszczowa, Parafia Wniebowzięcia NMP – codziennie, godz. 6:30, 17:00
https://www.parafia-wloszczowa.pl/kamera
Kielce, Parafia św. Franciszka z Asyżu – codziennie, godz. 6:30, 8:00, 18:30
http://kapucynikielce.pl/tv-kap/
Kazimierza Wielka, Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego – codziennie, godz. 7:00, 18:00
http://kazimierza.aztv.pl/kazimierza.php
Skalbmierz, Parafia św. Jana Chrzciciela – codziennie, godz. 7:00, 17:00
http://parafiaskalbmierz.pl/html/kamera.html 

Diecezja koszalińsko-kołobrzeska
Kołobrzeg, Katedra Koszalińsko-Kołobrzeska pod przewodnictwem bp. Dajczaka – niedziela, godz. 10:00
https://www.youtube.com/channel/UCOZvcN7zQbf5kpi321dVcZQ
Piła, Parafia pw. Świętej Rodziny – niedziela, godz. 11:00
https://www.facebook.com/ParafiaSwietejRodziny
Koszalin, Dom Miłosierdzia Bożego – niedziela, godz. 10:00 – https://www.youtube.com/channel/UCOZvcN7zQbf5kpi321dVcZQ
Skrzatusz, Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej – niedziela, godz.12:00 https://www.tvasta.pl/program-tv
Koszalin, Dom Miłosierdzia Bożego – niedziela, godz. 20:00 – https://www.youtube.com/channel/UCOZvcN7zQbf5kpi321dVcZQ

Diecezja legnicka
TVT Zgorzelec (Tv Regionalna) – niedziela, godz. 18:00
http://www.tvtzgorzelec.pl/
Radio Plus Legnica – niedziela, godz. 9:00
https://www.legnica.fm/
Legnica, Katedra Legnicka pw. św. Apostołów Piotra i Pawła – niedziela, godz. 7:30, 10:00, 11:30, 13:00, 18:30, 20:00 https://streaming.airmax.pl/legnica1/embed.html?version=1
Bogatynia, Parafia św. Maksymiliana Kolbe – niedziela, godz. 7:30, 8:15, 10:30, 11:15, 12:00, 17:00
http://kolbe-bogatynia.pl/sluchaj/
Bolesławiec, Parafia Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa – niedziela, godz. 12:00 http://bozecialo.wboleslawcu.pl/
Prochowice, Parafia św. Jana Chrzciciela – niedziela, godz. 7:30, 9:00, 11:00, 18:00
https://www.facebook.com/parafiaprochowice/videos/913537209069267/

Katedra Legnicka, św. Ap. Piotra i Pawła
– poniedziałek-piątek, godz. 6:30, 12:00, 18:30; sobota godz. 9:00, 12:00, 18:30
https://streaming.airmax.pl/legnica1/embed.html?version=1
Prochowice, Parafia św. Jana Chrzciciela – codziennie, godz. 9:00, 18:00 – https://www.facebook.com/parafiaprochowice/videos/913537209069267/ 

Diecezja łomżyńska
Łomża, Parafia katedralna św. Michała Archanioła – niedziela, godz. 10:00
https://radionadzieja.pl
Łomża, Parafia katedralna św. Michała Archanioła – niedziela, godz. 12:00
www.narew.info
Kolno, Parafia św. Anny – poniedziałek-środa, godz. 18:00
https://radionadzieja.pl
Śniadowo, Parafia św. Anny – czwartek-piątek, godz. 18:00
https://radionadzieja.pl
Łomża, Parafia św. Michała Archanioła – sobota, godz. 7:00
https://radionadzieja.pl
Łomża, Parafia katedralna św. Michała Archanioła – poniedziałek-sobota –
www.narew.info
Diecezja opolska
Radio Doxa – niedziela, godz. 7:00, 10:30, 18:30, 21:00
http://doxa.fm

Opole, Parafia katedralna Podwyższenia Krzyża – niedziela, godz. 9:00
http://radio.opole.pl
Opole, Parafia katedralna Podwyższenia Krzyża – niedziela, godz. 9:00
https://tvpstream.vod.tvp.pl/?channel_id=699026
Opole, Parafia katedralna Podwyższenia Krzyża – niedziela, godz. 10:30, 18:30
http://doxa.fm
Głogówek, Parafia pw. św. Bartłomieja Apostoła – niedziela, 7.00; 8.30, 10.00; 11.30; 16.00
https://www.youtube.com/user/ParochieGlogoviensis/live/
Modzurów, Parafia pw. Trójcy Świętej – niedziela, godz. 8:00, 10.30
http://www.ubogadroga.pl/
Kluczbork, Parafia pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa – niedziela, godz. 7:30, 9:00, 10:30, 12:00, 15:00, 18:30
https://youtu.be/TQv3-GukaW4
Opole-Gosławice, Parafia pw. Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny – niedziela, godz. 7:00, 9:00, 10:30 i 12:00
https://youtu.be/V5wF_otddd8
Kędzierzyn-Koźle, Parafia pw. św. Franciszka z Asyżu i św. Jacka – niedziela, godz. 7:30, 10:00
https://www.parafiacisowa-kedzierzyn.pl/Msza_Online
Kamień Śląski, Parafia pw. św. Jacka – niedziela, godz. 7:30; 10:00, 16:00
https://streaming.airmax.pl/kamienslaski/embed.html
Raszowa, Parafia pw. Wszystkich Świętych – niedziela, godz. 7:00 i 10:00
http://www.raszowa.pl/transmisja-on-line-22365 
Radio Doxa – sobota – sobota, godz. 7:00, 18:30, 21:00
http://doxa.fm
Radio Doxa – codziennie – godz. 7:00
http://doxa.fm
Opole, Kościół pw. św. Sebastiana – codziennie, godz. 8:00 – TVP3 Opole
https://tvpstream.vod.tvp.pl/?channel_id=699026
Kraków, Sanktuarium Bożego Miłosierdzia – codziennie – godz. 7:00
http://doxa.fm
Częstochowa, Msza z Sanktuarium Matki Bożej Częstochowskiej – codziennie – godz. 20.00 –
http://doxa.fm
Opole, Parafia katedralna Podwyższenia Krzyża w Opolu – sobota, godz. 18:30
http://doxa.fm
Głogówek, Parafia pw. św. Bartłomieja Apostoła – codziennie, godz. 6:30, 18:30 https://www.youtube.com/user/ParochieGlogoviensis/live/
Archidiecezja poznańska

Poznań, kościół pw. św. Rocha – sobota, godz. 19:00

https://poznan.tvp.pl/

Konarzewo, parafia pw. św. Marcina i św. Piotra w Okowach – sobota, godz. 18:00 https://www.pscp.tv/parafia_konarzewo

Luboń, parafia św. Maksymiliana Marii Kolbego – sobota, godz. 18:00

https://www.youtube.com/xMarcinNowak

Oborniki, parafia pw. Miłosierdzia Bożego – sobota, godz. 18:30

https://www.youtube.com/watch?v=zmi2npaI4bw

Poznań, parafia Chrystusa Odkupiciela – sobota, godz. 18:00

www.facebook.com/ChrystusaOdkupiciela/

Swarzędz, Parafia Chrystusa Jedynego Zbawiciela – sobota, godz. 18:30

http://transmisja.chjz.pl/transmisja1.html

Poznań, katedra poznańska – niedziela, godz. 10.00
http://radioemaus.pl/
Poznań, kościół pw. św. Jana Jerozolimskiego za Murami – niedziela, Msza dla Głuchych i Słabosłyszących, godz. 15.00

https://pl-pl.facebook.com/poznaneffatha/

Poznań, parafia pw. Nawrócenia św. Pawła – niedziela, godz. 11:30

https://www.facebook.com/Parafia-Rzymskokatolicka-pw-Nawr%C3%B3cenia-%C5%9Bw-Paw%C5%82a-118356222899046/?modal=admin_todo_tour

Konarzewo, parafia pw. św. Marcina i św. Piotra w Okowach – niedziela, godz. 8.00, 10.30, 12.00, 18.00

https://www.pscp.tv/parafia_konarzewo

Luboń, parafia pw. św. Maksymiliana Marii Kolbego – niedziela, godz. 9:30 i 11:00
https://www.youtube.com/xMarcinNowak
Oborniki, parafia pw. Miłosierdzia Bożego – niedziela, godz. 7:30, 9:00, 10:30, 12:00 i 19:00

https://www.youtube.com/watch?v=zmi2npaI4bw

Poznań, parafia Chrystusa Odkupiciela – niedziela, godz. 8.00, 10.00, 12.15 – o zatrzymanie epidemii w Polsce i na świecie, 18.00

ww.facebook.com/ChrystusaOdkupiciela/

Śrem, parafia pw. Ducha Świętego – niedziela, godz. 12:00

http://tvrelax.pl/na-zywo.html

Szamotuły, parafia pw. MB Pocieszenia i św. Stanisława Biskupa i Męczennika – niedziela, godz. 15.00

https://www.twitch.tv/bazylikamniejszaszamotuly

Otorowo, parafia pw. Wszystkich Świętych – niedziela, godz. 10.00

https://m.youtube.com/channel/UCb2YIv7xvcdS5I6wnX9AobQ

Swarzędz, Parafia Chrystusa Jedynego Zbawiciela – niedziela, godz. 7:30, 9:00, 10:30, 12:00, 13:15, 17:00, 19:00

http://transmisja.chjz.pl/transmisja1.html

Konarzewo, parafia pw. św. Marcina i św. Piotra w Okowach – Poniedziałek, Środa, Czwartek, Piątek – godz. 18.00; Wtorek – godz. 8:00 https://www.pscp.tv/parafia_konarzewo

Luboń, parafia św. Maksymiliana Marii Kolbego – codziennie, godz. 18:00

https://www.youtube.com/xMarcinNowak

Oborniki, parafia pw. Miłosierdzia Bożego – codziennie, godz. 8:00, 18:30
https://www.youtube.com/watch?v=zmi2npaI4bw
Poznań, parafia Chrystusa Odkupiciela – codziennie, godz. 18.00

www.facebook.com/ChrystusaOdkupiciela/

Śrem, parafia pw. Ducha Świętego – codziennie, godz. 9:00, 17:00

http://www.duch-srem.pl/asp/pl_start.asp?typ=14&menu=167&strona=1

Swarzędz, Parafia Chrystusa Jedynego Zbawiciela – codziennie, godz. 8:00, 17:30, 18:30

http://transmisja.chjz.pl/transmisja1.html

Diecezja pelplińska
Pelplin, Parafia katedralna Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
, niedziela, godz. 10:00
http://radioglos.pl
Pelplin, Kaplica Domu Biskupiego – niedziela, godz. 15:00
http://radioglos.pl 

Pelplin, Kościół Bożego Ciała -poniedziałek, wtorek, piątek, sobota, godz. 18:00
http://radioglos.pl
Pelplin, Kaplica Wyższego Seminarium Duchowego – środa, czwartek, godz. 18:00
http://radioglos.pl 

Diecezja radomska
Katedra Opieki NMP w Radomiu – niedziela, godz. 12:30
http://radioplus.com.pl/posluchaj oraz transmisja telewizyjna: TV Dami
Skarżysko Kamienna, Sanktuarium MB Ostrobramskiej – niedziela, godz. 20:15 http://ostrobramska.pl/kamera/ lub https://diecezja.radom.pl/transmisja-zywo-kaplicy-matki-bozej-ostrobramskiej-sanktuarium-skarzysku-kamiennej/ (całodobowa transmisja z Kaplicy Maryjnej)
Wysokie Koło, Sanktuarium MB Różańcowej – niedziela, godz. 9:00
http://www.wysokiekolo.pl/ lub https://diecezja.radom.pl/transmisja-na-zywo-z-kaplicy-matki-bozej-rozancowej-w-sanktuarium-w-wysokim-kole/
Radom, Parafia pw. MB Królowej Świata (filipini) – niedziela, godz. 7:30, 9:00, 10.30, 12.00, 13.00, 18.00

https://filipini.radom.pl/kamera-online/

Starachowice, Parafia pw. Judy Tadeusza – niedziela, godz. 9:00, 12:00, 17:00

https://www.facebook.com/JudaTadeuszTST

Radom, Duszpasterstwo Akademickie – niedziela, godz. 22:00
https://www.facebook.com/Duszpasterstwo-Akademickie-Radom-1564979120415448/
Radom, Parafia pw. św. Jadwigi – niedziela, godz. 7:00, 9:00, 10:30, 12:00, 13:15, 18:00, 20:20

https://www.facebook.com/Parafia-%C5%9Bw-Jadwigi-Kr%C3%B3lowej-w-Radomiu-254516261399189/

Skarżysko Kamienna, Parafia pw. Niepokalanego Poczęcia NMP (franciszkanie) – niedziela, godz. 9:00, 12:00, 18:00

https://www.facebook.com/OO-Franciszkanie-Parafia-Niepokalanego-Pocz%C4%99cia-NMP-226857400816349

Starachowice, Parafia Matki Bożej Nieustającej Pomocy – niedziela, godz. 10:00

https://www.facebook.com/parafia.starachowice/ lub https://parafia.starachowice.pl/

Starachowice, Parafia pw. Św. Trójcy – niedziela, godz. 10:00
https://www.facebook.com/ParafiawRynku
Wierzbica, Parafia pw. św. Stanisława Biskupa i Męczennika – niedziela, godz. 9:15

https://www.facebook.com/oazawierzbica/

Przysucha, Parafia pw. Miłosierdzia Bożego – niedziela, godz. 10:00, 17:00

https://www.youtube.com/channel/UCj1hY4tvUdscKZ-ROVW6lbQ/feed

Końskie, Kolegiata św. Mikołaja – niedziela, godz. 12:15
https://www.youtube.com/channel/UCMJs_j8qXpDnoVSQ3amkgHg
Radom, katedra Opieki NMP – poniedziałek-sobota, godz. 6:00
http://radioplus.com.pl/posluchaj
Skarżysko Kamienna, Sanktuarium MB Ostrobramskiej – poniedziałek-sobota, godz. 14:30
http://ostrobramska.pl/kamera/ lub https://diecezja.radom.pl/transmisja-zywo-kaplicy-matki-bozej-ostrobramskiej-sanktuarium-skarzysku-kamiennej/
Wysokie Koło, Sanktuarium MB Różańcowej – sobota, godz. 17:00
http://www.wysokiekolo.pl/ lub https://diecezja.radom.pl/transmisja-na-zywo-z-kaplicy-matki-bozej-rozancowej-w-sanktuarium-w-wysokim-kole/

Radom, Parafia pw. MB Królowej Świata (filipini) – poniedziałek-sobota, godz. 6:30, 7:00, 7:30, 18:00

https://filipini.radom.pl/kamera-online/

Starachowice, Parafia pw. Judy Tadeusza – poniedziałek-niedziela, godz. 17:00
https://www.facebook.com/JudaTadeuszTST
Radom, Duszpasterstwo Akademickie – poniedziałek-piątek, godz. 22:00

https://www.facebook.com/Duszpasterstwo-Akademickie-Radom-1564979120415448/

Radom, Parafia pw. św. Jadwigi – poniedziełek-sobota, godz. 7:00, 18:00, 19:00 (oprócz soboty)
https://www.facebook.com/Parafia-%C5%9Bw-Jadwigi-Kr%C3%B3lowej-w-Radomiu-254516261399189/
Starachowice, Parafia Matki Bożej Nieustającej Pomocy – poniedziałek-sobota, godz. 18:00

https://www.facebook.com/parafia.starachowice/lub https://parafia.starachowice.pl/

Starachowice, Parafia Św. Trójcy – poniedziałek-sobota, godz. 17:30 –

https://www.facebook.com/ParafiawRynku

Radom, Parafia pw. św. Rafała w Radomiu – poniedziałek-sobota, godz. 18:00

https://www.swrafal.radom.pl/transmisja-mszy-sw/ lub https://www.facebook.com/swrafal/

Diecezja sandomierska
Sandomierz, Parafia św. Józefa – niedziela, godz. 11.15
https://www.facebook.com/DiecezjaSandomierskaPL/ https://www.facebook.com/niedziela.sandomierz/
Gorzyce, Parafia św. Franciszka Salezego i św. Andrzeja Boboli – niedziela, godz. 7:00, 9:00, 10:30, 12:00, 16:00, 18:00

https://youtu.be/c3acyLHrrkM

Tarnobrzeg, Parafia M. B. Nieustającej Pomocy – niedziela, godz. 7:00, 8:30, 10:00, 11:30, 13:00, 17:00, 18:30

https://youtu.be/VkNBM_METOM

Połaniec, Parafia M. B. Wspomożenia Wiernych – niedziela, godz. 7:00, 9:00, 10:30, 12;00, 17:00
https://www.youtube.com/channel/UCCp9KFiyiTkgHsciCWCQ_Hg
Stalowa Wola, Parafia Trójcy Przenajświętszej (Księża Michalici) – niedziela, godz. 7:00, 9.00, 10.30, 12.00, 16.00, 18.00
https://www.youtube.com/channel/UCrX0Pg1ZrbtLCvRXq6gREWw
Raniżów, Wniebowzięcia NMP – niedziela, godz. 9:00, 11:30 https://www.youtube.com/user/ParafiaRanizow

Sandomierz, Parafia św. Józefa – codziennie, godz. 18:00
https://www.facebook.com/DiecezjaSandomierskaPL/ https://www.facebook.com/niedziela.sandomierz/
Gorzyce, Parafia św. Franciszka Salezego i św. Andrzeja Boboli – codziennie, godz. 8:00; 18:00

https://youtu.be/c3acyLHrrkM

Tarnobrzeg, Matki Bożej Nieustającej Pomocy – codziennie, godz. 6:30, 8:00, 15:00, 18:00 – https://youtu.be/VkNBM_METOM

Połaniec, Matki Bożej Wspomożenia Wiernych – codziennie, godz. 18:00
https://www.youtube.com/channel/UCCp9KFiyiTkgHsciCWCQ_Hg
Stalowa Wola, Parafia Trójcy Przenajświętszej (Księża Michalici) – codziennie, godz. 6:00, 7:00, 18:00
https://www.youtube.com/channel/UCrX0Pg1ZrbtLCvRXq6gREWw
Raniżów, Wniebowzięcia NMP – codziennie, godz. 17:00 – https://www.youtube.com/user/ParafiaRanizow

Diecezja siedlecka
Katolickie Radio Podlasie – niedziela, godz. 10.00
radiopodlasie.pl

Katolickie Radio Podlasie – niedziela, godz. 6:00
radiopodlasie.pl
Kodeń, Sanktuarium Matki Bożej Kodeńskiej – codziennie, godz. 10:00
https://worldcam.live/pl/webcam/koden  

Archidiecezja szczecińsko-kamieńska
Szczecin, Parafia katedralna pw. św. Jakuba Apostoła – niedziela, godz. godz. 7:00, 12:00, 18:00
https://youtu.be/nAxKBeTQ-9Q
Szczecin, Parafia katedralna pw. św. Jakuba Apostoła – dzień powszedni, godz. 7:00, 12:00, 18:00
https://youtu.be/nAxKBeTQ-9Q 

Diecezja tarnowska
Tarnów, Bazylika katedralna Narodzenie NMP – niedziela, godz. 9:00, 10:30 (Bazylika Katedralna w Tarnowie), 18:00 (Bazylika św. Mikołaja w Bochni)
http://www.rdn.pl
Radio RDN Małopolska i RDN Nowy Sącz – poniedziałek-piątek, godz. 18:00
http://www.rdn.pl
Radio RDN Małopolska i RDN Nowy Sącz – sobota, godz. 18:00
http://www.rdn.pl
Archidiecezja warmińska

Frombork, Archikatedra Wniebowzięcia NMP – niedziela, godz. 11.00 (Msza św. przy ołtarzu św. Karola Boromeusza i św. Rozalii. Ołtarz ten ufundował biskup warmiński Mikołaj Szyszkowski jako dar wotywny za uratowanie diecezji przed zarazą, która wybuchła na Warmii w 1638 r.)

https://pl-pl.facebook.com/events/1054655008240350/
Olsztyn, Warmińskie Duszpasterstwo Młodzieży
– niedziela, godz. 10:00
https://pl-pl.facebook.com/MlodziWarmii/
Olsztyn, Konkatedra św. Jakuba w Olsztynie
– niedziela, godz. 11:00
https://www.youtube.com/user/gazetaolsztynska/videos
Barczewo, Parafia św. Anny
– niedziela, godz. 10:00
https://pl-pl.facebook.com/barczewo.swanna
Radio Plus Olsztyn
– niedziela, godz. 12:00
www.olsztyn.radioplus.pl
Radio Olsztyn
– niedziela, godz. 7:00
www.ro.com.pl

TVP 3 Olsztyn – codziennie (pn-ndz), godz. 20.00 – Msza św. z Jasnej Góry

Archidiecezja warszawska
Warszawa, Kościół Seminaryjny – niedziela, godz. 11:00
https://www.youtube.com/user/ArchWwa
Warszawa, Świątynia Opatrzności Bożej – niedziela, godz. 8:00, 9:00, 10:30, 12:00 19:00, 20:30
https://www.youtube.com/channel/UCCC5RYqXkm2l1WgPWPaiyXQ
Warszawa, Kościół Środowisk Twórczych św. Alberta Chmielowskiego i św. Andrzeja przy pl. Teatralnym – niedziela, godz. 10.30, 13.00 (z homilią także dla dzieci), 17.00
https://www.facebook.com/Duszpasterstwo-Środowisk-Twórczych-w-Warszawie-469121409799409/
Warszawa, Sanktuarium i parafia Matki Bożej Fatimskiej – niedziela, godz. 12:00
https://www.facebook.com/SMBFat/
Warszawa, Parafia św. Antoniego z Padwy na Senatorskiej – niedziela, godz. 12:30
https://www.facebook.com/sw.antoni.warszawa/
Warszawa, Kościół Seminaryjny – codziennie, godz. 18:30
https://www.youtube.com/user/ArchWwa
Warszawa, Świątynia Opatrzności Bożej – codziennie, godz. 7:00, 12:00, 18:00
https://www.youtube.com/channel/UCCC5RYqXkm2l1WgPWPaiyXQ
Warszawa, Kościół akademicki św. Anny – codziennie, godz. 19:00
https://www.facebook.com/da.swanna
Warszawa, Kaplica domowa Sanktuarium i parafia św. Andrzeja Boboli na Mokotowie – codziennie, godz. 18:30
http://www.rakowiecka.jezuici.pl/
Warszawa, Parafia św. Antoniego z Padwy na Senatorskiej – poniedziałek-piątek, godz. 18:00
https://www.facebook.com/sw.antoni.warszawa/
Diecezja warszawsko-praska
Warszawa, Parafia św. Michała Archanioła i św. Floriana Męczennika – niedziela, godz. 7:30, 18:00
https://radiowarszawa.com.pl/
Warszawa, Parafia św. Michała Archanioła i św. Floriana Męczennika – niedziela, godz. 12:30 https://radiowarszawa.com.pl/ oraz https://www.youtube.com/salvenet
Kaplica Domowa bp. Marka Solarczyka – niedziela, godz 9:00
https://www.facebook.com/bpmsolarczyk/
Warszawa, Parafia Bożego Ciała – niedziela, godz. 18:00
https://radiowarszawa.com.pl/
Warszawa, Parafia MB Anielskiej – niedziela, godz. 9:30
https://www.youtube.com/user/targowiskoslow
Warszawa, Parafia Wniebowzięcia NMP (Warszawa-Zerzeń) – niedziela, godz. 13:00
http://www.parafiazerzen.waw.pl/news/1209/16/Transmisja-live-nabozenstw-z-kosciola-parafialnego-w-Zerzniu
Warszawa, Parafia św. Patryka (Warszawa-Gocław) – niedziela, godz. 8:00, 9:30, 11:00, 12:30, 18:00, 20:00
https://www.youtube.com/user/targowiskoslow
Warszawa, Parafia św. o. Pio (Warszawa-Gocław) – niedziela, godz. 12:00
http://opio.waw.pl/wp/
Wólka Mińska, Parafia MB Dobrej Rady (Wólka Mińska) – niedziela, godz. 11:00
http://parafiawolka.pl/transmisja-niedzielnej-mszy-sw/
Józefów, Parafia MB Częstochowskiej (Józefów) – niedziela, godz. 7:00, 8:30, 10:00, 11:30, 13:00, 18:00, 20:00
http://www.parafiajozefow.pl/kamera-html5/
Otwock, Parafia MB Królowej Polski (Otwock-Kresy) – niedziela, godz. 7:00, 8:30, 10:00, 11:30, 13:00, 18:00, 20:00
https://parafiaotwockkresy.pl/
Warszawa, Parafia MB Loretańskiej (Warszawa-Praga) – niedziela, godz. 11:00, 18:00 https://www.youtube.com/channel/UChMgXS4Zczmhb2K3pZsvCzQ/featured
Pustelnik, Parafia św. Katarzyny Aleksandryjskiej (Pustelnik) – niedziela, wg ogłoszeń
http://parafiapustelnik.pl/index.php/parafia-sw-katarzyny-aleksandryjskiej-w-pustelniku/
Helenów, Parafia św. Faustyny (Helenów) – wg ogłoszeń
http://faustynahelenow.pl/
Parafia św. Jana Pawła II (Radzymin) – w niedziele i uroczystości o godz. 7:00, 8:30, 10:00, 11:30, 13:00 i 19:00, https://www.youtube.com/user/janpawel2radzymin
Warszawa, Parafia Opatrzności Bożej (Warszawa-Wesoła) – niedziela, godz. 10:30, 18:00 (Msza św. z liturgią niedzielną także w sobotę o 18:00)
https://www.parafiawesola.pl/articles/koronawirus
Ząbki, Parafia p.w. Świętej Trójcy (Ząbki) – niedziela, wg ogłoszeń
https://www.facebook.com/swietatrojcazabki/ 
Warszawa, Parafia św. Michała Archanioła i św. Floriana Męczennika – poniedziałek-piątek, godz. 6.30
https://radiowarszawa.com.pl/
Warszawa, Parafia Bożego Ciała – sobota, godz. 7:00
https://radiowarszawa.com.pl
Warszawa, Parafia MB Anielskiej – poniedziałek-sobota, godz. 18:00
https://www.youtube.com/user/targowiskoslow
Warszawa, Parafia Wniebowzięcia NMP (Warszawa-Zerzeń) – poniedziałek-sobota, godz. 18:00
http://www.parafiazerzen.waw.pl/news/1209/16/Transmisja-live-nabozenstw-z-kosciola-parafialnego-w-Zerzniu
Warszawa, Parafia św. Patryka (Warszawa-Gocław) – poniedziałek-sobota, wg ogłoszeń
https://www.youtube.com/user/targowiskoslow
Wólka Mińska, Parafia MB Dobrej Rady (Wólka Mińska) – poniedziałek-sobota, wg ogłoszeń
http://parafiawolka.pl/transmisja-niedzielnej-mszy-sw/
Józefów, Parafia MB Częstochowskiej (Józefów) – poniedziałek-sobota, godz. 6.30, 8.30, 18.00
http://www.parafiajozefow.pl/kamera-html5/
Otwock, Parafia MB Królowej Polski (Otwock-Kresy) – poniedziałek-sobota, godz. 7.00, 18.00
https://parafiaotwockkresy.pl/
Pustelnik, Parafia św. Katarzyny Aleksandryjskiej (Pustelnik) – poniedziałek-sobota, wg ogłoszeń
http://parafiapustelnik.pl/index.php/parafia-sw-katarzyny-aleksandryjskiej-w-pustelniku/
Helenów, Parafia św. Faustyny (Helenów) – poniedziałek-sobota, wg ogłoszeń
http://faustynahelenow.pl/
Parafia św. Jana Pawła II (Radzymin) – poniedziałek-sobota, godz. 7:30, 18:00 i 19:00

https://www.youtube.com/user/janpawel2radzymin

Warszawa, Parafia Opatrzności Bożej (Warszawa-Wesoła) – poniedziałek-sobota, godz. 18.00
https://www.parafiawesola.pl/articles/koronawirus
Ząbki, Parafia p.w. Świętej Trójcy (Ząbki) – poniedziałek-sobota, godz. 18.00
https://www.facebook.com/swietatrojcazabki/
Diecezja włocławska
Włocławek, Parafia Wniebowzięcia NMP – niedziela, godz. 10:00
http://www.kujawy.info/
Włocławek, Parafia Wszystkich Świętych  – niedziela, godz. 12:00, 18:00
https://nadaje.com/pl/video/u/RCdVNWQ2vsXT2a9hvzEY/
Włocławek, Parafia św. Maksymiliana – godz. 18:00
https://www.facebook.com/MaksymilianWloclawek/
Licheń, Sanktuarium Matki Bożej Licheńskiej – niedziela, godz. 7:30, 12:00, 18:00
https://www.youtube.com/watch?v=5yQ_pvCaQCE
Galew, Sanktuarium Przemienienia Pańskiego – godz. 9:00, 11:30
https://www.facebook.com/groups/3345243832169679/
Bądkowo, św. Mateusza Apostoła – niedziela, godz. 11:00
https://www.facebook.com/Parafia-%C5%9Bw-Mateusza-w-B%C4%85dkowie-103062491100670/
Łowiczek, Świętego Krzyża – niedziela, godz. 9:00
https://www.facebook.com/parafia.lowiczek/videos/378565176360041/?vh=e&d=n
Charłupia Mała, Sanktuarium Matki Bożej Księżnej Sieradzkiej – godz. 11:00
https://www.facebook.com/SanktuariumMatkiBozejKsieznejZiemiSieradzkiej/
Włocławek, Parafia Wszystkich Świętych – codziennie, godz. 11:00, 18:00
https://nadaje.com/pl/video/u/RCdVNWQ2vsXT2a9hvzEY/
Licheń, Sanktuarium Matki Bożej Licheńskiej – codziennie, godz. 7:30, 10:00, 12:00, 16:00, 18:00 – https://www.youtube.com/watch?v=5yQ_pvCaQCE

Parafia Galew – codziennie, godz. 21:00 https://www.facebook.com/groups/3345243832169679/

Uniejów, św. Floriana – codziennie, godz. 12:00
https://pl-pl.facebook.com/parafia.uniejow/

Archikatedra wrocławska
Radio Rodzina (również online) – niedziela, godz. 10:00
https://www.radiorodzina.pl/
Radio Rodzina (również online) – dni powszednie, godz. 6:00, 18:30
https://www.radiorodzina.pl/

Diecezja zamojsko-lubaczowska
Krasnobród, Sanktuarium Zwiastowania NMP – niedziela, godz. 7:00, 9:00, 10:30, 12:00, 17:00
https://www.youtube.com/watch?v=EPP66cSStgs&feature=emb_title
Górecko Kościelne, Parafia św. Stanisława – niedziela, godz. 8:00, 10:00, 12:00 https://www.youtube.com/channel/UCRpX7xabVEbP5snE7dcKEow/videos?view=2&flow=grid

Biłgoraj, Parafia św. Marii Magdaleny – niedziela, godz. 7:30, 9:00, 10:30, 12:00, 17:00  https://nadaje.com/pl/video/u/HEhjWpotkMjyl2NfpMyn/

Zamość, Parafia św. Brata Alberta – niedziela, godz. 7:30, 9:00, 10:30, 12:00, 17:00
http://bralbert.radiozamosc.pl
Strzyżów, Parafia Niepokalanego Poczęcia NMP – niedziela, godz. 8:00, 11:00, 17:00
http://strzyzow.radiozamosc.pl
Radio Zamość – niedziela, godz. 07:00, 11:00, 12:00, 18:00 https://www.radiozamosc.pl/#radio
Krasnobród, Sanktuarium Zwiastowania NMP – dzień powszedni, godz. 7:00, 7:30, 17:00
https://www.youtube.com/watch?v=EPP66cSStgs&feature=emb_title
Górecko Kościelne, Parafia św. Stanisława – dzień powszedni, godz. 17:00 https://www.youtube.com/channel/UCRpX7xabVEbP5snE7dcKEow/videos?view=2&flow=grid

Biłgoraj, Parafia św. Marii Magdaleny – dzień powszedni, godz. 7:00, 7:30  https://nadaje.com/pl/video/u/HEhjWpotkMjyl2NfpMyn/

Zamość, Parafia św. Brata Alberta – dzień powszedni, godz. 6:30, 7:00
http://bralbert.radiozamosc.pl
Strzyżów, Parafia Niepokalanego Poczęcia NMP – dzień powszedni, godz. 17:00
http://strzyzow.radiozamosc.pl
Radio Zamość – poniedziałek-piątek – godz. 06:30, 18:00
https://www.radiozamosc.pl/#radio
Diecezja zielonogórsko-gorzowska
Gorzów Wielkopolski, Parafia Pierwszych Męczenników Polski (w kolejne niedziele z innych kościołów) – niedziela, godz. 10.30 – TVP3 Gorzów, Radio Zachód
www.rokitno.orghttps://tvpstream.vod.tvp.pl/?channel_id=699026
Rokitno, Sanktuarium Matki Bożej Rokitniańskiej – niedziela, godz. 9.00, 12.00, 15.00, 18.00
www.rokitno.org
Rokitno, Sanktuarium Matki Bożej Rokitniańskiej – niedziela, godz. 15.00
www.gazetalubuska.pl

Rokitno, Sanktuarium Matki Bożej Rokitniańskiej – poniedziałek-sobota, godz. 11:00, 18:00
www.rokitno.orghttps://tvpstream.vod.tvp.pl/?channel_id=699026