PLAN ODWIEDZIN DUSZPASTERSKICH

KOLĘDA 2018 / 2019


Podział tras kolędowych:

nr 1 – Ks. Sławomir Madajewski

nr 2 – Ks. Zygmunt Jończyk

nr 3 – Ks. Robert Urbańczyk

nr 4 – Ks. Rafał Śpiewak


 

27 grudnia 2018 (czwartek) – godz. 15.00

1. Różana; Ks. Gąski – od 41 do 2A (jedna strona)

2. Boronowska od 28 do 1

3. Ks. Gąski – od 39 do 1 (jedna strona); po drodze: Azaliowa

4. Cieszowska (od początku); Wspólna


28 grudnia 2018 (piątek ) – godz. 15.00

1. Wąska (od początku); Rzeczna (od końca)

2. Sobieskiego od 6 do 2; Powstańców (od początku)

3. Sobieskiego (od końca do szkoły); blok 1A; nr 3; Szkolna 5

4. Wojska Polskiego (od początku); Łazowska 1-3; Kozielska (od końca)


29 grudnia (sobota) – godz. 13.00

1. Śląska (od końca); Boczna

2. Łazowska: Dom Pomocy; potem: Nektarowa, Łazowska od końca do nr 4

3. Boronowska (od końca) do 29

4. Opiełki od 8 do 1; Św. Wawrzyńca od 26 do 29


30 grudnia 2018 (niedziela) – godz. 13.30

1. Św. Wawrzyńca od 1 do 25

2. Sienkiewicza (od początku do końca)

3. Burzyńskiego (od końca); Szkolna Dom Nauczyciela

4. Miodowa: Dom Pomocy; potem: Miodowa (od końca); Legionów


02 stycznia 2019 (środa) – godz. 15.00

1. DPS (Dąbrówki); Szkolna (od przedszkola do pocz.); Dąbrówki 1 - 21 (jedna strona)

2. Dąbrówki od 28 do 18; od 2 do 16 oraz Mieszka I (od początku)

3. Nowy Dwór i Irki


03 stycznia 2019 (czwartek) – godz. 15.00

2. Dąbrówki od 33 do 125 (jedna strona)

3. Dąbrówki od 38 do 136 (jedna strona); Kazimierza Wielkiego


04 stycznia 2019 (piątek) – godz. 15.00

2. Lubliniecka od 30 do 43 (jedna strona); Parkowa – od początku (nieparzyste)

3. Lubliniecka od 32 do 42 (jedna strona), nr 45; Parkowa – od początku (parzyste)


05 stycznia 2019 (sobota) – godz. 13.00

1. Makowskiego i Matejki

2. Kochcickiego, Kopernika (od początku); Podgórna (od końca); Mańki

3. Słoneczna (od początku), Tęczowa, Cicha (od końca); Królowej Jadwigi


06 stycznia 2019 (niedziela) – godz. 13.30

2. Korczaka 3, 2, 1

3. Korczaka 5, 7, 9, 11


07 stycznia 2019 (poniedziałek) – godz. 15.00

3. Spokojna (od początku); Jodłowa


08 stycznia 2019 (wtorek) – godz. 15.00

2. Sikorskiego – od początku (nieparzyste)

3. Sikorskiego – od początku (parzyste)


09 stycznia 2019 (środa) – godz. 15.00

2. Jaśminowa, Ogrodowa, Kościuszki (od końca)


10 stycznia 2019 (czwartek) – godz. 15.00

2. Lubliniecka od 29 do 2 (jedna strona)

3. Lubliniecka od 20 do 1 (jedna strona); Moniuszki (od końca)


11 stycznia 2019 (piątek) – godz. 15.00

2. Szkolna bloki 10 i 9

3. Ligonia od 11 do początku, po drodze Lompy


12 stycznia 2019 (sobota) – godz. 13.00

2. Ligonia blok; Leśna od 2 do 19A (jedna strona)

3. Ligonia od 22 do 14; Leśna od 1 do 15A (jedna strona)

 

22 stycznia 2019 (wtorek) – godz. 15.30

2. Zamkowa

3. Zamkowa