Poniedziałek – 19.02.2018

 

 

 

8.00

 

Za ++ rodziców Józefa i Krystynę Pasieka, braci Tadeusza i Jerzego; ojca Józefa Konopka

17.00

 

1. Za + męża Piotra Gluch (4 rocz. +); ++ z rodziny

 

 

2. Za + ojca Zdzisława Szyda (ur.)

 

Wtorek – 20.02.2018

 

 

 

8.00

 

Za + Józefa Kuś (ur.)

17.00

 

1. Do NSPJ, za wstaw. MBNP: z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie w int. Eweliny Gembała z ok. urodzin

 

 

2. Za + matkę Monikę Knopik (rocz. +), ojca Henryka; pokrewieństwo; dusze w czyśćcu

 

Środa – 21.02.2018

 

 

 

8.00

 

1. Do NSPJ, za wstaw. MBNP: z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie w int. Anny Sobala z ok. urodzin

 

 

2. Za ++ rodziców Józefa i Marię Kandzia, Józefa i Ernestynę Respondek; braci Jerzego i Ernesta; Józefa i Stanisława Kupiec; Justynę Richter

17.00

 

MSZA ŚW. Z UDZIELANIEM SAKRAMENTU BIERZMOWANIA

 

 

POD PRZEWODNICTWEM KS. BISKUPA ORDYNARIUSZA JANA KOPCA

 

Czwartek – 22.02.2018 – święto Katedry św. Piotra Apostoła

 

 

 

 

 

7.30 – 8.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu

8.00

 

Za ++ babcie Florentynę i Annę, dziadka Czesława Wyrwa; Leszka i Agnieszkę Zalewski; Zofię Franiczek

14.00

 

Msza św. w Domu Pomocy Społecznej przy ul. Dąbrówki

 

 

16.00 – 17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu

17.00

 

Msza św. szkolna: 1. Za ++ Józefa i Hildegardę Sojka

 

 

2. Za + Elżbietę Sitek (30 dzień po +)

20.00

 

Nabożeństwo Drogi Krzyżowej

 

Piątek – 23.02.2018

 

 

 

7.30

 

Godzinki do Męki Pańskiej

8.00

 

1. Za + Łucję Drzozga

 

 

2. Do NSPJ, za wstaw. MBNP: z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie w int. synowej i wnuka z ok. urodzin oraz za + syna

17.00

 

Za + Józefa Kita (ur.); ++ z rodziny

17.30

 

Nabożeństwo Drogi Krzyżowej

 

Sobota – 24.02.2018

 

 

 

7.30

 

Godzinki do Matki Bożej Bolesnej

8.00

 

Msza św. zbiorowa za zmarłych (intencja na dole strony)

17.00

 

1. Za ++ rodziców Martę i Alojzego Ochman

 

 

2. Za + męża Gerarda Ulfik, syna Wawrzyńca, rodziców Zofię i Józefa, Annę i Wawrzyńca, szwagierkę Łucję; ++ z rodzin Ulfik i Gdawiec


Niedziela – 25.02.2018 – 2 niedziela Wielkiego Postu

 

 

 

7.00

 

1. Za + matkę Klarę Deja (ur.), ojca Teodora, szwagra Jana, dziadków; ++ z rodziny

 

 

2. Za + Eugeniusza Ceglarek (od Marzeny i Piotra Klimek z rodziną z Owieczki)

9.00

 

Do NSPJ, za wstaw. MBNP: z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie w int. syna Rudolfa z ok. urodzin

11.00

 

Za + Józefa Kubosz; Martę, Teodora, Stanisława

16.00

 

Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym

18.00

 

Za + męża i ojca Stefana Szyguła, rodziców Alojzego i Paulinę Szyguła; Romana, Józefę, Anzelminę Bąbik; ++ z pokrewieństwa

 

 


Intencja Mszy św. zbiorowej za zmarłych – sobota 24 lutego, godz. 8.00: 

- ++ rodziców Dorotę i Józefa Pach, matkę Stefanię Dreszer, brata Stanisława; Barbarę Kowalczyk;

- ++ rodziców Marię i Jerzego, brata Brunona, teściów Annę i Bernarda; ++ z rodzin Zug, Adamek, Zimończyk, Czech, Kotula; ciocię Łucję Karwot; kapłanów;

- + męża Alojzego Pilarski, rodziców Monikę i Karola; Martę; z rodziny Kochanek; ciocie Paulinę i Marię; z rodzin Pilarski, Siwy, Bloch, Wojsa, Ostroga; Tomasza i Mariana; dusze w czyśćcu;

- ++ rodziców Gertrudę i Franciszka Mroczek, brata Romana, szwagra Ryszarda, męża Jana Wojtowicz, teściów; ++ z rodziny;

- ++ z rodzin Hołomejko, Matusiak, Małecka, Gradoński;

- + Jana Syguda; ++ z rodzin Syguda i Kotara;

- ++ rodziców Łucję, Magdalenę, Wilhelma Nancka; teściów Teresę i Henryka Drapacz; szwagra Andrzeja Ledwoń, kuzyna Henryka Beksa, dziadków; dusze w czyśćcu;

- + ojca Mariana Madajewskiego, ++ z rodziny, kapłanów i dobrodziejów;

- + męża Franciszka Molenda, rodziców, teściów, dziadków, brata, siostrę, szwagra, ++ z rodziny;

- ++ rodziców Magdalenę i Alfonsa Pilarski, brata Mariana, teściów Ritę i Pawła Huć;

- + Urszulę Dziurowicz;

- ++ teściów Anastazję i Wilibalda Wiatrek, rodziców Maksymiliana i Gertrudę Jochem;

- + męża Jana Wieloch, rodziców Zofię i Feliksa Guziewicz, braci Ryszarda i Mieczysława, bratową Wiesławę Guziewicz, kuzynkę Wiesławę, koleżankę Irenę Czudaj;

- + Józefa Kuś (od przyjaciół i sąsiadów z ul. Lublinieckiej);

- ++ Bronisławę i Jerzego Paruzel, Elżbietę i Konrada Brola, Mariana; dziadków Paruzel, Bambynek, Brol, Pyka, Petrus, Lisiecki; ciocie, wujków, dusze w czyśćcu;

- ++ rodziców Jana i Jadwigę Ochman, Jerzego i Cecylię Szulc; 3 braci, 3 siostry, 3 szwagrów; chrześnicę Katarzynę; ++ z rodzin;

- ++ mieszkańców ul. Lublinieckiej;

- ++ Jerzego i Łucję Wiatrek, Wernera i Różę; ++ z rodziny Potempa; dusze w czyśćcu;

- + męża Stanisława Charęża, jego rodziców; matkę Marię Ćwik; szwagrów Pawła i Edwarda; pokrewieństwo;

- ++ rodziców Anielę i Konrada; ++ z rodzin Nowak, Joś, Słabik, Sowa, Pruski, Goniwiecha; ++ mieszkańców ul. Rzecznej i Wąskiej;

- ++ rodziców Martę i Alojzego Nieora; Stanisławę i Józefa Świat; braci Wilhelma, Wiktora, Józefa; bratowe Klarę, Barbarę, Henrykę; szwagra Pawła; ++ z rodzin; dusze w czyśćcu;

- + matkę Agnieszkę Bloch (ur.), ojca Stefana, teścia Alojzego Pilarskiego; Tomasza Łomowskiego; ciocię Marię Tomys (ur.);

- + siostrę Hildegardę, rodziców Agnieszkę i Pawła, Anastazję i Wincentego; ++ z rodziny; dusze w czyśćcu;

- + męża Antoniego, syna Krzysztofa Piekarski, rodziców Annę i Ryszarda, brata Ernesta Szymura, teściów Florentynę i Piotra Piekarski;

- + ojca Pawła Banaś, teściów Annę i Józefa Mazur, dziadków z obu stron; ++ z rodzin Mazur, Banaś, Peła, Miś, Deja, Kochanek, Paliga, Garncarz, Owczarek, Morys, Nowak, Kała;

- ++ Zofię i Józefa Bimczok, Emę i Jana Maksara; Wiesławę Jochem, 2 szwagrów; ++ z pokrewieństwa;

- + Magdalenę Nancka;

- ++ Marię i Franciszka Wojtas, siostrę Jadwigę, brata Henryka, Józefa Machoń; ++ z rodzin Wojtas i Wandzich;

- + Kazimierza Gabryś, Wiktora Burczyński; ++ z rodzin Gwóźdź, Gabryś, Burczyński;