Poniedziałek – 2.12.2019 - wspomnienie bł. Rafała Chylińskiego, prezbitera

 

 

                                                             

8.00

 

1. Za + męża Pawła; ++ z rodzin Bułka, Piowczyk

17.00

 

1. Za ++ z rodzin Kocyba i Podpora

 

 

 

2. Za + męża Jerzego; ++ z rodzin Biela, Kampa, Prandzioch, Gołąbek

 

Wtorek – 3.12.2019 - wspomnienie św. Franciszka Ksawerego, prezbitera

      7.30

      8.00

 

Godzinki do św. Józefa

Msza św. do św. Józefa w intencji matek, ojców i naszych rodzin

17.00

 

 

1. Za + męża i ojca Henryka Nawara (15 rocznica +); rodziców; teściów z rodziny Nawara, Jagoda; siostrzenicę Barbarę.

2. Za ++ z rodziców Rajnholda i Gertrudę; teściów Józefa i Rozalię; dziadków z obu stron; dusze w czyśćcu cierpiące

3. Za + Ewę Sobala (od chrzestnego z rodziną)

 

Środa – 4.12.2019 - wspomnienie św. Barbary, dziewicy i męczennicy

 

 

 

8.00

 

1. Za + ks. Waltera Gąska (76 rocznica +)

2. Za + o. Sylwestra Haśnik (5 rocznica +)

10.00

 

Za wstawiennictwem św. Barbary: w intencji górników i ich rodzin, emerytów i rencistów; za ++ górników

17.00

 

1. Za + męża i ojca Gerarda Golenia (ur.)

 

 

Czwartek – 5.12.2019

 

 

 

 

 

8.30 – 17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu

8.00

 

Za Ojca Świętego Franciszka, Papieża – seniora Benedykta, biskupów, kapłanów, siostry zakonne; o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne

17.00

 

 

Msza św. szkolna:

1. Za + matkę Janinę Telicką (4 rocznica +)

19.30

 

Roraty dla młodzieży i dorosłych: Za ks. Sławomira Madajewskiego z podziekowaniem za 13 lat posługi kapłańskiej, z prośba o Błogosławieństwo Boże i potrzebne dary Ducha Świetego

 

Piątek – 6.12.2019 - wspomnienie św. Mikołaja, biskupa

        7.30     Godzinki do Serca Pana Jezusa

 

 

 

8.00

 

Za czcicieli Serca Pana Jezusa oraz w intencjach wynagradzających

17.00

 

1. O potrzebne łaski dla uzależnionych i współuzależnionych

2. Za + matkę Krystynę Ulfik (ur.), ojca Engelberta; teścia Alojzego Grządziel; + szwagierkę Ewę; pokrewieństwo

 

Sobota – 7.12.2019 - wspomnienie św. Ambrożego, biskupa i doktora Kościoła

 

 

 

7.30

8.00

8.30

 

 

Godzinki do Niepokalanego Poczęcia NMP

1. Za żyjących i zmarłych członków Żywego Różańca i czcicieli Matki Bożej

Nabożeństwo „Pięciu Pierwszych Sobót Miesiąca”

17.00

 

1. Za + matkę Klarę Skubala (ur.); wujka Huberta; dziadków Franciszkę i Franciszka

2. Za + męża Wiktora Ulfik; + córke Łucję; + zięciów Alojzego, Antoniego, Tadeusza; ++ z rodzin Ulfik, Strzebińczyk

 

Niedziela – 8.12.2019 – II Niedziela Adwentu - Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny

 

 

 

7.00

 

Do NSPJ za wstawiennictwem MBNP: z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie w int. Otyli Dzierla, wnuczki Mileny z okazji urodzin

9.00

 

1. Za + siostrę Bronisławę Usnacht (rocznica +); szwagra Jana; rodziców Hadzik, Skiba; dziadków; ++ z rodziny

2. Za + Aleksandrę Wons (ur.)

11.00

 

W intencji Dzieci Maryi naszej Parafii oraz ich rodzin

12.00-13.00

 

Godzina Łaski

16.00

 

Nabożeństwo adwentowe z błogosławieństwem świec na stół wigilijny

18.00

 

Do NSPJ za wstawiennictwem MBNP: z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie w int: Natalii i Mateusza z okazji 30 rocznicy urodzin i 5 rocznicy ślubu